Nowa maskotka Świnka Peppa

W ofercie urodzinowej naszej Sali Zabaw Kids' Play w Bydgoszczy mamy dodatkowe atrakcje ( dodatkowo płatne ), które mogą zachwycić małych gości urodzinowych oraz jubilata. Do tej pory rodzice mogli zamówi występy maskotek: Mininionków, Krainy Lodu, Superbohatera- Spidermana czy Królewny Śnieżki, od września proponujemy Państwu nowość - Występ Świnki Peppy. 

Świnkę Peppę uwielbiają i doskonale znają wszystkie dzieci w wieku przedszkolnym, to kultowa postać która w animowanej bajce opowiada o codziennym życiu. 

Urodziny dla dzieci w Sali Zabaw Kids' Play w Bydgoszczy

 

 

Rezerwacja terminu urodzin pod numerem 666-33-60-20 lub osobiście w Sali Zabaw Kids' Play w Bydgoszczy ( ul. Fordońska 140) 

Zapraszamy!

Szczegóły oferty urodzinowej w zakładce- wspaniałe urodziny. Informacje, rezerwacje sali oraz urodzin pod numerem: 666-33-60-20
Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]