Niezapomniane urodzinki w Kids Play w Bydgoszczy!

Urodzinki w Sali Zabaw Kids Play w Bydgoszczy!
Urodziny to ważny moment w życiu każdego dziecka jak i rodzica. Chcecie Państwo, aby impreza urodzinowa była niezapomniana, wyjątkowa, dostarczyła mnóstwo wrażeń, a przede wszystkim aby spełniła marzenia solenizanta? Rozwiązanie jest proste....
Sala Zabaw Kids' Play w Bydgoszczy! Zadba o każdy szczegół! Z myślą o klientach, tych małych i dużych przygotowaliśmy bogatą ofertę urodzinową, w której każdy znajdzie coś dla siebie.
Dysponujemy trzema salkami urodzinowymi, w których można zorganizować wspaniałe urodzinki. W Kids Play w Bydgoszczy panuje kameralna atmosfera, rodzice mogą wspólnie z dziećmi uczestniczyć w przyjęciu urodzinowym. Nawet najmłodsze dzieci czują się bezpiecznie mogąc przeżywać wyjątkowy dzień swoich urodzin wraz z rodzicami. Dorosłym Gościom zapewniamy obszerne miejsca z wygodnymi kanapami, z możliwością zamówienia dowolnego poczęstunku dla swoich gości.
O fantastyczną, aktywną i pełną uśmiechu zabawę zadba zespół naszych doświadczonych, kreatywnych animatorów!
Zorganizuj przyjęcie urodzinowe dla swojej pociechy w Kids Play w Bydgoszczy!
Zapraszamy do rezerwacji terminów osobiście lub pod numerem telefonu 666-336-020Informacje, rezerwacje sali oraz urodzin pod numerem: 666-33-60-20
Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]