Malowanie buziek dla dzieci

To jedna z atrkacji urodzinowych wchodząca w pakiet podstawowy ( w cenie urodzin- nie pobieramy dodatkowej opłaty) w naszej Sali Zabaw Kids' Play w Bydgoszczy. Każde dziecko chciałoby chociaż na chwilę zamienić się w ulubionego bohatera lub postać z bajki. To najbardziej lubiana i popularna atrakcja dla dzieci. Dziewczynki najchętniej wybierają motylki, księżniczki i kwiatki, a chłopcy superbohaterów- batman, spiderman. Malowanie buziek pozwala dzieciom zbliżyć się doświata wyobraźni oraz wesoło spędzić czas podczas urodzin w Sali Zabaw Kids' Play w Bydgoszczy. 

Malowanie buziek to atrakcja na różnego rodzaju imprezach dla dzieci, podczas pikników, imprez plenerowych, takie urozmaicenie sprawia radość dzieciom i rodzicom. 

Szczegóły oferty- Malowanie buziek na imprezach plenerowych- pod numerem telefonu 666-33-60-20 lub osobiście w Sali Zabaw Kids' Play ul. Fordońska 140 Bydgoszcz

 Informacje, rezerwacje sali oraz urodzin pod numerem: 666-33-60-20
Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]