Fotograf na urodzinach w Kids' Play

Sala Zabaw Kids' Play w Bydgoszczy zajmuje się kompleksową organizacją niezapomnianych urodzin dla dzieci. W naszej ofercie propnujemy jako atrakcję dodatkową (dodatkowo płatną 150 zł) usługę fotograficzną. Nasz Fotograf Pani Mariola to profesjonalistka, pasjonat, a dodatkowo świetnie dogaduje się z maluchami oraz z rodzicami. Zdjęcia to wspaniała pamiątka, warto pomyśleć o tym, aby niezwykłe chwile zostały utrwalone. Nie jest to łatwe zadnie dla rodzica-organizatora, który ma wiele spraw na głowie w dniu urodzin. Reportaż z urodzin to świetny pomysł, ponieważ takie chwile się nie powtórzą. Dzieci rosną, zmieniają się koleżanki i koledzy, zmienia się szkołe, przedszkole...Po latach warto jest przypomnieć sobie beztroskie chwile. Zatem jeśli planujecie Państwo urodziny dla dziecka w naszej Sali Zabaw Kids' Play w Bydgoszczy, pomyślcie o usłudze fotograficznej.

 

 

Rezerwacja urodzin oraz ustalenie szczegółów pod numerem 666-33-60-20 lub osobiście w Sali Zabaw Kids' Play ul. Fordońska 140 BydgoszczInformacje, rezerwacje sali oraz urodzin pod numerem: 666-33-60-20
Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]