Chusta Animacyjna- zabawa dla dzieci

W naszej Sali Zabaw Kids' Play w Bydgoszczy często rodzice pytają czy podczas urodzin animator będzie prowadził zabawy z "kolorowym spadochronem". Oczywiście! Animatorzy prowadzą różne zabawy dostosowane do ilości, wieku i zainteresowań dzieci. Starją się, aby zabawy nie były powtarzane. "Kolorowy spadochron" to chusta animacyjna. Zabawy z chustą animacyjną poza tym, że są bardzo atrakcyjne dla dzieci to ćwiczą umiejętności, łącząc wrażenie dotykowe, wzrokowe i ruchu wprowadzając dzieci w radosny nastrój i odprężenie. Zabawy z chustą animacyjną nie zabraknie na żadnej imprezie urodzinowej dla dzieci w naszej Sali Zabaw Kids' Play w Bydgoszczy.

 

Zabawy z chustą animacyjną: 

-ułatwiają wzjaemne poznanie( jeśli dzieci jeszcze się nie znają to świetny sposób na zapoznanie) 

-integrują grupę

-ćwiczą współdziałanie

-ćwiczą refleks i spostrzegawczość

-ćwiczą zręczność i sprawność

-rozwijają małą motorykę

-rozwijają wyobraźnię :) 

Zabawy z chustą animacyjną lubią dzieci i rodzice!

 

Zarezerwuj termin na urodziny w Sali Zabaw Kids' Play w Bydgoszczy: 666-33-60-20 lub osobiście ul. Fordońska 140 BydgoszczInformacje, rezerwacje sali oraz urodzin pod numerem: 666-33-60-20
Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]