Bajkowe Urodziny

Bajkowe urodziny w Sali Zabaw Kids' Play  w Bydgoszczy!

W Sali Zabaw Kids' Play codziennie hucznie obchodzimy urodziny! Dokładamy wszelkich starań, aby każde były wyjątkowe i niezapomniane! W naszej ofercie urodzinowej znajduje się atrakcja urodzinowa- występ postaci: Minionki, Kraina Lodu, Klauna itp. (atrakcja ta jest dodatkowo płatna 150 zł ). Nasi animatorzy doskonale potarfia wcielić się każdą postać bajkową. Występ postaci bajkowych to widowiskowa atrakcja. Dzieci mają okazje spotkać się z prawdziwą Elsą i Anna, z Superbohaterem Spidermanem, z wesołymi żółtymi Minionkami. Podczas występu animatorzy w strojach prowadzą zabawy tematyczne. Jest to wielkie przezycie i radość dla dzieci. 


 

Rezerwacje urodzin pod numerem telefonu: 666-33-60-20 lub osobiście w Sali Zabaw Kids' Play w BydgoszczyInformacje, rezerwacje sali oraz urodzin pod numerem: 666-33-60-20
Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]