Animacje Urodzinowe

Sala Zabaw Kids' Play w Bydgoszczy organizuje niezapomniane urodziny dla dzieci w wieku od 1 do 12 lat. Stawiamy na kreatywną zabawę w towarzystwie największych bohaterów dziecięcej wyobraźni. Nasi animatorzy pracują z pasją, mają mnóstwo pomysłów, które wynikają z doświadczenia. Dokładnie wiedzą czego oczeukją dzieci i potrafią sprostać ich wymaganiom, czasami naprawdę wyszukanym!

Przyjęcie urodzinowe w Sali Zabaw Kids' Play w Bydgoszczy trwa 2,5 godziny, animatorzy nie tylko prowadzą urodziny- witaja gości, uroczyście podają tort-przede wszystkim intensywnie bawią się z dziećmi. Są to zabawy ruchowe dostosowane do wieku i zainteresowań dzieci.

Zapraszamy do zorganizowania urodzin w Sali Zabaw Kids' Play w Bydgoszczy, Twoje dziecko poczuje się wyjątkowo! Podczas zabawy dzieci będą mogły wcielić się w wybraną przez siebie postać bajkową, przenieść się w świat marzeń i rozbudzić swoją wyobraźnię. Dodatkowymi atrakcjami będą gadżety cyrkowe, chusta animacyjna, tunel animacyjny, zabawy sportowo- ruchowe, Mini Disco-zabawy taneczne, zabawy z balonami, zabawy z rodzicami...to tylko niektóre propozycje.


Rezerwacja pod numerem telefonu: 666-33-60-20 lub osobiście w Sali Zabaw Kids' Play w Bydgoszcz( ul. Fordońska 140 )Informacje, rezerwacje sali oraz urodzin pod numerem: 666-33-60-20
Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]