Animatorzy

Nasi animatorzy:

Artur

Student Uniwersytetu Technologiczno- Przyrodniczego, prawie Pan Inżynier. Jest spontaniczny i kreatywny, w głowie ma mnóstwo pomysłów, zabawa z nim nigdy nie jest nudna. Artur porywa do zabawy dzieci i rodziców, specjalizuje się w tworzeniu najdłużyszch tanecznych węży w naszej sali zabaw Kids' Play. 

Weronika

Studentka Collegium Medicum UMK, prawie pani fizjoterapeutka. Jest osobą uśmiechniętą, pełna energii, łatwo nawiązuje kontakt zarówno z dziećmi jak i z ich rodzicami. W Kids' Play Werka specjalizuje się w facepaitingu- więc jeśli chcecie mieć ładnie pomalowaną buźkę zapraszamy! 

Kamil

Nasz Magister, ukończył animację czasu wolnego i rekreację ruchową. Znak rozpocznawczy- kolorowe skarpertki. Bardzo lubi spędzać czas z najmłodszymi, lubi kiedy dzieci są zadowolone i dobrze się bawią podczas animacji. W Sali Zabaw Kids' Play Kamil specjalizuje się w bitwie na miecze. Pracę w Kids' Play traktuje jak swoją pasję. 

Łukasz 

Nasza gwiazda. Na codzień Łukasz ma swój zespół, w którym jest wokalistą. Często rodzice rezerwując urodzinki w Sali Zabaw Kids' Play w Bydgoszczy, proszą o żywiołowego, energicznego animatora- oczywiście jest nim Łukasz! Specjalizuje się w zabawach tanecznych. Z przyjęć urodzinowych robi prawdziwe show. 

Kasia

Nasza najłodsza animatorka, przyszła Pani Policjantka. Miła, sympatyczna-dzieci ją uwielbiają! Jest osobą odpowiedzialną, o spokojnej naturze i pogodnym nastawieniu do życia. Zawsze stara się, aby na buzi dziecka pojawił się usmiech!

Jagoda

Studentka Uniwersytetu Technologiczno- Przyrodnicznego w Bydgoszczy, wulkan energii! W Kids' Play często wciela się w rolę Anny lub Elsy z Krainy Lodu. Jest osobą aktywną i otwartą, dlatego świetnie odnaduje sie w pracy jako animator. Jagoda specjalzuje się w zabawach dla chłopaków. 
Jeśli lubisz dzieci, a dzieci lubią Ciebie, dołącz do naszej super załogi prześlij nam swoje CV: biuro@kidsplay.bydgoszcz.pl
Informacje, rezerwacje sali oraz urodzin pod numerem: 666-33-60-20
Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]