URODZINKI DLA RODZINKI!

 

Urodzinki to wyjątkowy dzień w życiu każdego dziecka, jak i jego najbliższych. Dziecięce potrzeby różnią się znacznie od wymagań dorosłych, dobrze o tym wiemy i do tego specjalnego wydarzenia przygotowujemy się bardzo starannie! 

 

Zorganizowanie przyjęcia urodzinowego dla Maluszka to dla wielu rodziców prawdziwe wyzwanie, ale uwierzcie nam, wcale nie musi być ono skomplikowanym zadaniem.  Rodzice w tym ważnym dla swojej pociechy dniu powinni być zrelaksowani, wypoczęci i uśmiechnięci, to ważne także dla małego solenizanta. 

 

Jak więc zaplanować rodzinną imprezę, zabawy urodzinowe dla dzieci, poczęstunek dla gości i sprawić by wszystkim uczestnikom  uśmiech nie schodził z twarzy?

 

 

 

 

Wszystkie dzieci marzą o niezapomnianych urodzinach, zabawie z animatorem, słodkościach i spełnianiu tego dnia ich dziecięcych marzeń. W domu nie zawsze posiadana przez rodziców przestrzeń daje możliwość na zorganizowanie balu dla dzieci i dorosłych gości. Warto w takim przypadku pomyśleć o tym, by zapewnić tego dnia komfort nie tylko gościom ale i sobie!

 

 

Przed organizacją przyjęcia urodzinowego dla dziecka uzgadniamy z rodzicami wszelkie niezbędne szczegóły. Rodzicom pozostaje wybór daty i wspólne zaplanowanie listy gości.

 

 

 

 

Animatorzy KIDS' PLAY od wielu lat świetnie bawią się z dziećmi podczas imprez urodzinowych. Doświadczenie w pracy już z najmłodszymi dziećmi sprawia, że biorą pod uwagę zainteresowania solenizanta dbając o każdy detal tego ważnego wydarzenia.

 

Atrakcje i zabawy z wykorzystaniem bezpiecznych dla dzieci akcesoriów to dla nas codzienność. Doskonale wiemy, że dzieci potrzebują zarówno czasu  na swobodną zabawę, jak i rozrywek zorganizowanych. Profesjonalnie pomalujemy dziecięce buźki,  wspólnie stworzymy balonowe zwierzątka czy kwiatki i razem spędzimy czas na wyjątkowej zabawie, a to tylko niektóre z pakietu dostępnych atrakcji.

 

 


 
 
Ważną kwestią rodzinnego urodzinowego przyjęcia jest ustalenie listy gości. Myli się ten, kto myśli, że do sali zabaw trzeba zaprosić tylko rodziców z dziećmi! Równie ważni dla solennizanta są dziadkowie, ukochane ciocie i wujkowie którzy nie mają własnych pociech, czy inni członkowie rodziny aktywnie uczestniczący w życiu dziecka. Jeśli tylko macie taką możliwość zapytajcie swojego Malucha, z kim chciałby bawić się podczas swoich urodzin, lub zaproponujcie zaprosić osoby które znacie i wiecie, że Wasze dziecko dobrze czuje się w ich towarzystwie.

 

 

Dalej zastanawiacie się jak i gdzie zorganizować urodzinki dla najmłodszych - odpowiedź jest dziecinnie prosta - w KIDS' PLAY!

Pozwólcie sobie na radość obserwowania jak dzieci cieszą się każdą chwilą spędzoną u nas – my troskliwie zadbamy o urodzinowe zabawy i atrakcje już najmłodszych pociech. 

 

 

 

SZCZEGÓŁY URODZINOWYCH ATRAKCJI UZYSKACIE DZWONIĄC POD NUMER 666 336 020 

 

ZAPRASZAMY SERDECZNIE!

 

 

 

 

 

 

 

 

 Informacje, rezerwacje sali oraz urodzin pod numerem: 666-33-60-20
Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]